לכל שאלה, מכל הארץ:
04-9597701
sales@komsel.co.il
חיפוש כללי באתר...
פתרונות | הורדה | לקוחות | שותפים | צור קשר | מי אנחנו | English
חיפוש פתרון בקטלוג...
קטלוג מוצרים...
מה חדש
תמיכה
כלים ועזרים
בוגל

מוצרים משלימים ל: חשבשבת דוס

 
נמצאו: 13 מוצרים שלח שאלה או בקשה

1. חיש-מאזן ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
שליפת תנועות הנה"ח לשם הפקת מאזן בוחן בקלות וביעילות. בלחיצת כפתור אחת ניתן לשלוף תנועות ממספר שנים וחברות יחדיו. את המאזן ניתן להדפיס, להעביר לאקסל, לנתח בגרף, ועוד.

2. חיש-מכירות ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
דוחות מגוונים על מכירות / קניות פריטים רב שנתיות. ניתוח מכירות לפי לקוחות / פריטים / סוכנים ועוד ועוד. הצגת מכירות תקופתיות (לפי חודשים, רבעונים, וכו'). לקבל את התמונה הכללית והפרטנית בקליק אחד.

3. חיש-גבייה ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
משלוח מכתבים לחייבים בפקס ביעילות ובחוכמה. חיש גבייה מכין מכתבי גיול חובות לקבוצת לקוחות ע"פ מגוון חתכים, ושולח אותם ברצף באמצעות שרת פקסים. הפקת דוחות חייבים לפי עומק החוב, רגיל או FIFO.

4. חיש-קוד ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
הפתרון המושלם להדפסת מדבקות לפריטים אשר מנוהלים בחשבשבת. הדפסת מדבקות עבור פריטים נבחרים, או על פי מסמכים (תעודות משלוח, חשבוניות, מסמכי רכש ועוד). גמישות מלאה במידע המודפס ובעיצוב המדבקות.

5. תזרימון ל-חשבשבת דוס קליק כאן לפרטים נוספים...
ניתוח תזרים מזומנים על פי דפי הבנק והמחאות לפרעון עתידי. סיכומים תקופתיים לפי חודש, רבעון, שבוע, או מותאם אישית לפי חלק מהחודש.

6. חיש-תקציב ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
ניהול תנועות תקציב מול תנועות ביצוע בקלות ע"פ הנתונים אשר הוקלדו בחשבשבת. ניהול תקציב על פי קבוצות קודי מיון וחשבונות.

7. חיש-דיוור ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
הפקת מדבקות דיוור במהירות וביעילות ע"פ הכרטיסים אשר בחשבשבת. הפקת מדבקות ע"פ הצעות מחיר, חשבוניות, או כל מסמך אחר שהופק בתקופה מוגדרת. הפקת מדבקות לקבוצת כרטיסים על פי איזור, שיוך, ועוד.

8. חיש-כרטסת ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
הפקת כרטסת תנועות בחלונות במהירות וביעילות. ניתוח חייבים וניהול חובות באופן מרוכז ויעיל. איתור תנועות רב שנתי ללא מאמץ מיותר, לחסכון רב בזמן.

9. חיש-תנועה ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
שליפת תנועות הנה"ח של חשבון מסוים בקלות וביעילות. בלחיצת כפתור אחת ניתן לשלוף תנועות ממספר שנים וחברות יחדיו. את התנועות ניתן להדפיס, להעביר לאקסל, לנתח בגרף, ועוד.

10. חיש-מסמך ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
שליפת מסמכים בזמן אמת להפקה בחלונות. העברת העתקי מסמכים, אשר הופקו בחשבשבת, באמצעות פקס או דוא"ל, ישירות מהמחשב. משלוח הצעות מחיר ללא צורך במכשיר פקס.

11. חיש-מסמך מורחב ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
שילוב תמונות והצגה באנגלית של מסמכי שיווק. שליפת מסמכים בזמן אמת להפקה בחלונות. העברת העתקי מסמכים, אשר הופקו בחשבשבת, באמצעות פקס או דוא"ל, ישירות מהמחשב. משלוח הצעות מחיר ללא צורך במכשיר פקס.

12. יצואן ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
ניהול הזמנות והוראות עבודה והפקת מסמכי יצוא מלאים. הפקת כל שרשרת מסמכי הייצוא המלאה: הזמנות, חשבוניות, Shipping Instructions, Packing List, Shipping Labels

13. חיש-מבט ל-חשבשבת קליק כאן לפרטים נוספים...
קישור חם בין אאוטלוק לחשבשבת: כן ניתן לנהל את הפגישות ואת קשרי הלקוחות באמצעות האאוטלוק, ודרך האאוטלוק לראות את יתרת הלקוח, ולשלוף את תנועות ההנה"ח שלו.

שלח שאלה או בקשה בנושא מוצרים משלימים ל: חשבשבת דוס

מפת האתר - Site Map
לראש הדף כל הזכויות שמורות לקומסל מערכות מידע | 04-9597701 | sales@komsel.co.il